Członkowie zwyczajni
  • Andrzej Acalski - EnergoProSystem Sp. z o.o.
  • Jan Anysz - Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział w Warszawie
  • Zofia Borowska -  INVESTA Sp. z o.o.
  • Henryk Brzuchacz
  • Mariusz Chojnowski - Warszawskie Biuro Regionalne OLMEX S.A.
  • Paweł Chrząszcz - Polska Spółka Gazownictwa sp .z o.o. Oddział w Tarnowie 
  • Adam Chwieduk - Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.
  • Stanisław Czubik
  • Tomasz Dąbrowski - Budownictwo Elektroenergetyczne "SELPOL" S.A.
  • Tomasz Feil - ELFEKO SA
  • Zenon Górecki - Inżynieria, Doradztwo, Ekologia "IDEK" Sp. z o.o.
  • Mieczysław Jakiel - Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.  Oddział w Sanoku
  • Joanna Januszewska - Polska Spółka Gazownictwa sp .z o.o.
  • Michał Jaśkiewicz – Ansee Consulting
  • Wojciech Kamiński
  • Waldemar Kamrat - Politechnika Gdańska
  • Tadeusz Kandela
  • Piotr Kempiński - GAZBUD sp. z o.o.
  • Janusz Knuth - SAG ELBUD Gdańsk S.A.
  • Jacek Kopeć
  • Roland Kośka   - Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
  • Wojciech Kowalski - Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
  • Robert Kwiatkowski - Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.
  • Teresa Laskowska - Operator Systemu Magazynowania Sp. z o.o
  • Artur Machula - INSTAL PROJEKT Pracownia Projektów Branżowych
  • Tadeusz Madaj - ELTEL Networks SA
  • Rafał Małocha – Biuro Projektów Energonet S.C.
  • Janusz Markiewicz - Powiśle Park Sp. z o.o.
  • Janusz Mazur - PGNiG Technologie Sp. z o.o. Oddział GAZOBUDOWA w Zabrzu
  • Piotr Molski - Energoprojekt-Kraków S.A.
  • Tadeusz Nowacki - Budownictwo Elektroenergetyczne ENERGONET Sp. z o.o.
  • Kazimierz Nowak - EuRoPol GAZ S.A.
  • Piotr Ońko- ENPROM Sp. z o.o.
  • Janusz Pietraś
  • Jan Piotrowski - ELTEL Group Corporation
  • Tadeusz Ruszczykowski - ZWSE Rzeszów Sp. z o.o.
  • Wojciech Jerzy Rzepka - Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.
  • Maciej Schulz - ELFEKO SA
  • Elżbieta Siekierska- Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział w Warszawie
  • Jarosław Socha - Polskie Sieci Elektroenergetyczne Centrum S.A.
  • Andrzej Stanisławowski - Budownictwo Elektroenergetyczne ENERGONET Sp. z o.o.
  • Artur Stawiarski - RWE Stoen Operator Sp. z o.o.
  • Jakub Stypuła  - Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
  • Przemysław Szkudlarczyk - PBG S.A.
  • Marcin Tadeusiak - JT Zakład Budowy Gazociągów Sp z o. o
  • Andrzej Tyszecki - Biuro Projektowo-Doradcze EKOKONSULT
  • Jacenty Węgliński - Polskie Sieci Elektroenergetyczne  S.A.
  • Rafał Wittmann - Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
  • Krzysztof Wojciechowski - Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Katowice sp. z o.o.
  • Tomasz Włodarczyk - Polskie Sieci Elektroenergetyczne Centrum S.A.
  • Jerzy Zys - Polskie Sieci Elektroenergetyczne Centrum S.A.
  • Wiesław Żywicki
 
Menu witryny
Strona główna
Aktualności
Wydarzenia
O nas
Akty prawne, dokumenty
Kontakt
Newsletter - nowy numer!
Linki
Zapraszamy do udziału
Spotkanie Prolinei z ...
Szkolenia i warsztaty
Seminarium
Wyjazd studialny
Konferencje
Zostań członkiem ProLinea
Członek zwyczajny
Członek wspierający
Rejestracja
Rejestracja elektroniczna
Logowanie
© 2014 Towarzystwo Rozwoju Infrastruktury ProLinea :: Copyright 2005 - Prolinea
Kodowanie i hosting: NetArch.